XXI. Závěr sezóny
_______________________________________________________________


Předem by jsme chtěli Všem účastníkům poděkovat a těšíme se na novou sezónu, kdy nás čeká po roční pauze opět Hanácký okruh

10.10.2009 v 10 hodin se v Hanáckém skanzenu v Příkazích za velmi nepříznivého, chladného a deštivého počasí, sjelo 24 posádek. Byly to vesměs automobily, neb na motorku to dnes opravdu nebylo. Ti co přijeli ale nelitovali, neboť mimo několika unikátních vozidel, které se XXI. Závěru sezóny, organizovaného klubem S.K.A.M. Olomouc zúčastnili, bylo vidět i něco navíc. Není bez zajímavosti, že i přes opravdovou nepřízeň počasí polovinu „startovního pole“ tvořily stroje vyrobené před II.světovou válkou.
Ze Skanzenu se jelo do Litovle na návštěvu dosud funkčního Staroštíkova vodního mlýnu.
Předpremiérová prohlídka chystané Veteranarény, zaměřené převážně na automobily TATRA. Bylo jich zde už teď přes 50 a při otevření, které je plánováno na jaro 2010 by jich mělo být ke stovce!
Ukončení akce bylo v Bohuňovicích, kde byly vyhlášeni vítězové několika kategorií. Zasloužený pohár za nejelegantnější automobil dostal také Petr Koláček za pečlivě zrenovovaný roadster Z4 z roku 1933. Přivezl ukázat Zetku kamarádům z Olomouce čerstvě po renovaci, navíc po ose až od Liberce!
_______________________________________________________________